İş

XM, Yayılma Genişletme veya Ekstra Ücret Olmadan Rekabetçi İslami Hesaplara Sahiptir

20 Şubat 2023, Limasol. Sektör lideri komisyoncu XM, bölgedeki tüccarların dini ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için son on yılda Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da sağlam bir varlık oluşturdu ve rekabetçi İslami hesaplarla övündü.

İslami Şeriat kanunu faiz biriktirmeyi yasaklar, bu nedenle Müslüman tacirler, takas ödemeleri veya takas kazanmaları gerekmeyen takassız hesaplara ihtiyaç duyarlar.

190’dan fazla ülkeden müşterisi olan küresel bir komisyoncu olarak XM, dünya çapındaki müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ürün ve hizmetlerini yerelleştirme konusunda uzmandır.

Bu nedenle, XM İslami hesapları , diğer koşulları değiştirmeden takassız ticaret sunmak için tamamen optimize edilmiştir. Bu, hesap sahibine dar marjlarla, esnek kaldıraçla ve ek ücret olmadan işlem yapma konusunda eşit fırsatlar sunar.

XM, hiçbir gizli hüküm veya koşul olmaksızın şeffaf kalma konusunda katı ve etik bir sorumluluk üstlenir. Bu, takassız hesaplar için geçerlidir, böylece tüccarlar tam olarak ne beklemeleri gerektiğini bilirler ve hesaplarının gerçekten ve kalıcı olarak İslami olduğu konusunda gönül rahatlığı yaşayabilirler.

İşlem kullanıcı dostudur – tek gereken, birkaç dakikadan fazla sürmeyen canlı bir ticaret hesabı açmak ve doğrulamaktır. Hesap doğrulandıktan sonra, tacirler Üye Alanı aracılığıyla hızla takassız durum talebinde bulunabilirler.

İslami statü, sunulan tüm hesap türlerine uygulanabilir ve ödüllü XM uygulaması da dahil olmak üzere herhangi bir ticaret platformunda kullanılabilir. Bu, tacirlerin Standart bir hesabın marj ticareti bonuslarından yararlanırken aynı zamanda Ultra Düşük hesabın düşük spread’lerinden faydalanmalarını sağlar.

XM ayrıca web seminerleri, video eğitimleri, makaleler, analizler ve günlük canlı eğitim gibi kapsamlı eğitim kaynaklarıyla da tanınır. Şirketin mükemmel müşteri hizmetleri ekibiyle birlikte, tacirlerin becerilerini geliştirmeleri ve İslami hesaplarından tam olarak yararlanmaları için sağlam bir temel oluştururlar.

Müslüman tacirler istedikleri zaman XM ile bir İslami hesap açabilirler .

XM Hakkında

XM, 190’dan fazla ülkeden 5 milyondan fazla müşterisi olan, uluslararası düzeyde kurulmuş bir ticaret ve yatırım firmasıdır. Birden fazla uluslararası lisansa sahip olan XM, perakende tüccarlar, yatırımcılar ve bağlı kuruluşlar için rekabetçi hizmetler sunar.

2009’dan beri XM adil, güvenilir ve güvenilir olduğunu kanıtladı. Yatırımcılar, XM uygulaması da dahil olmak üzere 10’dan fazla platformda 1.000’den fazla enstrümana erişebilir. Ödüllü komisyoncu, düşük maliyetli hesaplar, heyecan verici promosyonlar, mükemmel destek ve olağanüstü canlı eğitim ile tanınır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu