UncategorizedWorld

Flash fragmanı, DC Fandome’da Michael Keaton’ın Batman’i (ve Batmobile) ile dalga geçiyor…

Keaton ve Ben Affleck, Ezra Miller’ın hızlı solo macerasında pelerinli haçlılar.

The Flash, DC’nin Justice League filmlerinin çıkış yapan karakterlerinden biriydi, ancak manşetler onun kendi filminde daha üst sıralarda yer alabileceğini gösteriyor.  Cumartesi günü DC Fandome’da yayınlanan The Flash’ın ilk fragmanı, bir değil iki (veya daha fazla) Batman yıldızı içerdiği bildirilen kızıl speedster’ın solo macerasından neler bekleyebileceğimize dair ipuçları veriyor . Fragman ayrıca Keaton’ın ikonik Batmobile’ini göreceğimize dair güçlü bir ipucu veriyor. 

The Flash, 4 Kasım 2022’de başlıyor. Yönetmenliğini, korku filmi It ve devam filminin yönetmenlerinden Andy Muschietti yapıyor. Alternatif zaman çizgileri içeren Flashpoint çizgi romanından etkilenen bir filmde Sasha Calle Supergirl ve Kiersey Clemons Iris West olarak rol alıyor. Bu, karakterlerin alternatif versiyonları için kapıyı açar – bu, Ben Affleck’in tanıdık Batman’ine bir kez daha Tim Burton’ın Batman filmlerinden lastik yarasa giyen Michael Keaton’ın katılacağı anlamına geliyor . 

İlk teaser ekranda Affleck veya Keaton’ı göstermiyor, ancak 1989’da Batman ve 1992’de Batman Returns’de Keaton tarafından giyilen Batcave ve kauçuk yarasa kostümü maskesine bir bakış veriyor. Ve bir toz tabakasının altında tanıdık bir şekil var – Tim Burton’ın yönettiği filmlerdeki Batmobil’i görmesek de, bir karaktere “Kutsal ş–!” diye bağırması için ilham veriyor. 

Ah evet, ve iki Flaş var, çünkü Ezra Miller ekranda iki kez karakterin iki alternatif çoklu evren versiyonunu oynuyor gibi görünüyor. 

DC Fandome, gelecek filmlerin, TV şovlarının, oyunların ve çizgi filmlerin fragmanlarını, haberlerini ve ilk bakış önizlemelerini vaat eden yıllık bir çevrimiçi etkinliktir. İkonik kahramanlar arasında Batman, Superman , Aquaman, Harley Quinn, Peacemaker ve daha fazlasının çeşitli canlı aksiyon ve animasyon versiyonları yer alıyor .

DC’nin filmleri arasında , kötü Kara Adam rolünde Dwayne “The Rock” Johnson ve Gotham’ın kötü adamlarını Zoe Kravitz, Paul Dano ve Colin Farrell ile oynadığı Batman rolünde Robert Pattinson yer alıyor. Aquaman ve Kayıp Krallık da yolda, Jason Momoa ve Amber Heard devam filmi için etrafta dolaşıyor.

İle birlikte HBO Max’in Suicide Squad yan ürün Peacemaker James Gunn ve John Cena, gelen DC’nin TV başlıkları böyle Batwoman, Flash olarak CW Arrowverse gösterileri sayılabilir Superman & Lois Ava DUVERNAY tarafından üretilen ve Naomi. Çizgi film kaparileri çizgi film dizisi Batman: Caped Crusader, sınırlı dizi Aquaman: King of Atlantis, yetişkinlere yönelik animasyon komedi dizisi Harley Quinn ve Superman’i kötü adam olarak gösteren video oyunundan uyarlanan animasyon film Injustice’de devam ediyor. Bu arada, eserlerdeki DC oyunları arasında Gotham Knights ve Suicide Squad: Kill the Justice League yer alıyor .

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu