TEKNOLOJİUncategorized

Elden Ring, Midnight Suns, Halo Infinite ve Gamescom 2021’in en iyi oyunları…

Tartışmalı bir Saints Row yeniden başlatması da dahil olmak üzere bu tatil 2021 ve ötesindeki oyunlara göz kulak olun.

Gamescom bu yıl tamamen sanaldı, ancak bu, ticaret fuarının yakında elimize alacağımız harika oyunların bir dizisini sergilemesini engellemedi (bazıları diğerlerinden daha erken). Bir hafta süren etkinlikte Xbox Showcase ve Geoff Keighley’s Opening Night Livegibi çeşitli canlı yayınlar yer aldı. Oyunların çoğu kalıcı bir izlenim bıraktı ve çoğu bu yıl veya 2022’nin başlarında oynayabileceğiniz haftadan öne çıkan önemli noktaları topladık.

Geliştirici: Volition | Yayın tarihi: 22 Şubat 2022

Yüksek oktanlı açık dünya aksiyon serisi Saints Row, Rockstar Games’in Grand Theft Auto serisine her zaman uygun bir sayaç gibi hissetti. Her ikisi de çirkin gangsterlerle kaynaşmak ve suç girişiminizi büyütmek için düşmanca ele geçirmelerle ilgili olsa da, Saints Row bunu bir parodinin merceğinden yaptı – GTA serisinin cesaret edemeyeceği kendi kendine parodi bir bakış açısıyla.

Başka hangi açık dünya suç simülatöründe, çetenizin temsilcisini artırmak için sigorta dolandırıcılığına ve diğer saçma sapan ama yine de kazançlı planlara odaklanan mini oyunlar vardır? Daha sonraki girişler Matrix tarzı eylem ve kargaşayı tanıttı, ancak geliştirici Volition, Saints Row’un yeniden başlatılması için daha temele dönüş yaklaşımına odaklanıyor. Daha çok rakip bölgeye kapılıp suçlu ekibinle bağ kurmakla ilgili. En azından en son fragmana dayanarak, Saints Row için bu yeniden başlatma, franchise için eğlenceli bir dönüş olabilir.

Kahramanın 90 dakikasını giderek genişleyen dramatik kavgalarda astların odalarını ve odalarını yıkmak için harcadığı eski kung fu filmlerini biliyor musunuz? Sifu her şey senin o adam olmana izin vermekle ilgili gibi görünüyor. İyi karşılanan bir 2017 PC oyunu olan Absolver’ın yapımcıları tarafından geliştirilen Sifu, sizi yaşlanan bir dövüş sanatçısının gardırbında tutuyor. Her öldüğünde yaşlanın. Gamescom’da gösterilen kaygan bir fragman, savaşı ve bir dizi yeni yerel alanı demolar. Sifu, önümüzdeki yılın başlarında PS4 ve PS5’i vurmaya hazırlanıyor.

Uzun süredir devam eden bu açık dünya aksiyon serisinin bir sonraki girişi oyuncuları önceki oyunların tropikal ayarlarına geri götürüyor. Far Cry 6’da oyuncular, tehditkar ama karizmatik diktatör Anton Castillo’yu (Breaking Bad ve Do the Right Thing aktörü Giancarlo Esposito tarafından canlandırılan) alaşağı etmek için devrimci bir orduya katılan Yara adasının yerlisi Dani Rojas rolünü üstlenecek.

Son fragman, Esposito’nun güç merkezi performansını gösteren Castillo’ya odaklanıyor. Ayrıca Dani’nin hikayesini daha fazla göreceğiz, Castillo rejimindeki farklı teğmenleri çeşitli silah ve aletlerle ele geçiriyoruz. Far Cry serisi, oyuncuların dünyasına dalmasına izin vermenin özel bir yoluna sahiptir ve mümkün olduğunca fazla kargaşaya neden olacak araçlar sunar. Şimdiye kadar gördüklerimiz temel olarak, Far Cry 6 kesinlikle bu serinin en iyi yaptığı şey için tüm doğru notalara çarpıyor ve daha sonra Ekim ayında çıktığında çok daha fazlasını görebileceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu