TEKNOLOJİ

Google, yeni bir kablolu Nest Doorbell piyasaya sürecek, ancak gelecek yıla kadar değil…

Yakın zamanda yeniden markalaştırılan Nest Hello’nun yerine 7/24 kayıt yapılacaktır.

Başkan Yardımcısı Rishi Chandra Perşembe günü bir blog gönderisinde Nest’in 2022’de yeni bir kablolu görüntülü kapı zili çıkaracağını duyurdu  .

Duyuru, Google’a ait akıllı ev markasının Nest Doorbell’i (pil) piyasaya sürmesinden ve Nest Hello’yu Nest Doorbell (kablolu) olarak adlandırarak yeniden markalandırmasından kısa bir süre sonra geldi . Eski Nest Hello, üç yıl önce piyasaya sürüldü ve lansmanında nispeten zengin özelliklere sahip olmasına rağmen (sportif yüz tanıma, Google Asistan uyumluluğu ve akıllı bildirimler), artık bir zamanlar endüstri lideri değil.

Daha uygun fiyatlı Nest Doorbell (pil) üzerinde sahip olduğu bir avantaj, 7/24 video kaydıdır, Chandra’nın yeni cihazda kalacağını söylediği bir özellik.

Chandra’nın blog gönderisi, cihazla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmadı, ancak Nest’in , her ikisi de bir iç mekan kamerası ve bir projektör kamerası olan diğer iki ev güvenlik cihazı için kesin çıkış tarihlerini henüz açıklamadığı için hızlı bir sunum olası görünmüyor. ayrıntılı özellikleriyle birlikte yaz aylarında duyurulmuştur .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu